Wejd na Hip Hop Rap forum!

Fracture (Sepalot & Frank Nitt) - Outrageous EP (Melting Pot Music) 12"/MP3

Napisano: 2010-08-25 20:11 przez Marcin Rogalewicz


Fracture (Sepalot & Frank Nitt)

 

Strona A
1. Delta
2.U Don’t
3.Fantasy Girl

Strona B

4. Outrageous
5. Energy

Jeśli jesteś hip hopowym purystą, zakochanym w dokonaniach Dilli czy 9th Wondera, masz kolekcję Dunków, które czyścisz swoją szczoteczką i nie podobała ci sie nowa płyta Wdowy to dla swojego spokoju i higieny psychocznej nie czytaj tej recenzji, nie sprawdzaj tej Epki.

Fracture to klasyczny duet - mc + producent - Frank Nitt (Frank'n'Dank) i producent grupy Blumentopf, jednego z najbardziej znanych niemieckich zespołów hiphopowych - Sepalot. Jest nowocześnie i mocno elektronicznie. Nie zdziwie się jak jakiś mniej obeznany recenzent zaliczy tę EPkę do techno-rapu, a już w ogóle kiedy posypią się porównania do Kid Kudi, Jay Electronica czy innych avant-hopowych (?) artystów. Odziwo Frank na bitach ocierających się lekko o techno, disco czy Miami bass brzmi równie świetnie co na bitach ww. J Dilli. W zasadzie recenzję tej produkcji można zawrzeć w jednym słowie - WYŚMIENITA!

Cieszy też fakt, że EPka ta, to zaledwie wstęp do albumu. Warto też podkreślić, że za okładkę odpowiada nasz rodak Maciek Wolański. Jak mawia Gural "Sprafćto!".


Ocena: 3/4

 

 

Wróć